KuponperestV2
2 Ocak Salı · 19:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,05

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%44
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%31
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.06.54.62.10.70.2
17.9117.63.51.20.3
26.69.16.22.91.00.3
33.65.03.41.60.50.1
41.52.11.40.60.20.1
50.50.70.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 72%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%92
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Brighton & Hove Albion 1745.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1745).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, West Ham United 1577.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Brighton & Hove Albion 1745.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, West Ham United 1577.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,65, Brighton & Hove Albion 1,38).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,65, Brighton & Hove Albion 1,38).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,65, Brighton & Hove Albion 1,38).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,65, Brighton & Hove Albion 1,38).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,65, Brighton & Hove Albion 1,38).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,65, Brighton & Hove Albion 1,38).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,65, Brighton & Hove Albion 1,38).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,65, Brighton & Hove Albion 1,38).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • West Ham United kalesini maçların %27'inde, Brighton & Hove Albion %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven66/100Düşük risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven65/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,02.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,02.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

West Ham United — Brighton & Hove Albion · Kuponperest