KuponperestV2
1 Şubat Perşembe · 19:30
West Ham United
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Bournemouth

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,79

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%90
2.5 üst
%72
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.53.62.91.50.60.2
15.28.26.23.21.20.4
25.88.96.83.51.30.4
34.26.55.02.51.00.3
42.33.52.71.40.50.2
51.01.51.20.60.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 91%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%89
Geçmiş frekans%92
Ensemble sonucu%90

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Bournemouth 1718.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1718).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, West Ham United 1577.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Bournemouth 1718.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, West Ham United 1577.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,18, Bournemouth 1,53).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,18, Bournemouth 1,53).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,18, Bournemouth 1,53).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,18, Bournemouth 1,53).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,18, Bournemouth 1,53).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,18, Bournemouth 1,53).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,18, Bournemouth 1,53).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,18, Bournemouth 1,53).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven64/100Orta risk
  • West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • West Ham United kalesini maçların %27'inde, Bournemouth %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven71/100Düşük risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven59/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven63/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven62/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

West Ham United — Bournemouth · Kuponperest