KuponperestV2
18 Ağustos Cumartesi · 15:00
West Ham United
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Bournemouth

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

3,80

En olası skor

2-0

%9

Ev sahibi kazanır
%69
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%89
2.5 üst
%72
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.52.61.50.60.20.0
16.27.24.01.50.40.1
28.29.25.21.90.50.1
37.07.94.51.70.50.1
44.65.12.91.10.30.1
52.42.71.50.60.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 58%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%57
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Bournemouth 1671.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1671).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, West Ham United 1577.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Bournemouth 1671.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, West Ham United 1577.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,59, Bournemouth 1,13).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,59, Bournemouth 1,13).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,59, Bournemouth 1,13).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,59, Bournemouth 1,13).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,59, Bournemouth 1,13).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,59, Bournemouth 1,13).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,59, Bournemouth 1,13).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,59, Bournemouth 1,13).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven61/100Orta risk
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • West Ham United kalesini maçların %23'inde, Bournemouth %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven70/100Düşük risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,59.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%70
Güven57/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,59.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%48
Güven60/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,59.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven53/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%62
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

West Ham United — Bournemouth · Kuponperest