KuponperestV2
26 Temmuz Cuma · 16:00
West Ham United
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Aston Villa

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,30

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%68
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%85
2.5 üst
%64
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
03.73.72.00.70.20.0
18.08.74.61.60.40.1
29.29.85.21.80.50.1
37.07.43.91.40.40.1
44.04.22.20.80.20.0
51.81.91.00.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 67%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Aston Villa 1668.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1668).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1668, West Ham United 1577.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Aston Villa 1668.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1668, West Ham United 1577.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,27, Aston Villa 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,27, Aston Villa 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,27, Aston Villa 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,27, Aston Villa 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,27, Aston Villa 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,27, Aston Villa 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,27, Aston Villa 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,27, Aston Villa 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Aston Villa son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • West Ham United kalesini maçların %20'inde, Aston Villa %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven70/100Düşük risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,27.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven56/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,27.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven64/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,27.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven59/100Orta risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

West Ham United — Aston Villa · Kuponperest