KuponperestV2
16 Nisan Pazar · 14:00
West Ham United
2-2Maç sonucu · İY 1-2
Arsenal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,13

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%43
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%65
2.5 üst
%35
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
011148.73.71.20.3
110138.33.51.10.3
24.96.23.91.60.50.1
31.62.01.20.50.20.0
40.40.50.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 67%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%73
Elo gücü%85
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Arsenal 1884.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1884).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1884, West Ham United 1577.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Arsenal 1884.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1884, West Ham United 1577.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 0,95, Arsenal 1,26).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 0,95, Arsenal 1,26).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 0,95, Arsenal 1,26).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 0,95, Arsenal 1,26).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 0,95, Arsenal 1,26).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 0,95, Arsenal 1,26).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 0,95, Arsenal 1,26).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 0,95, Arsenal 1,26).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven62/100Yüksek risk
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Arsenal son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven62/100Orta risk
  • West Ham United kalesini maçların %13'inde, Arsenal %53'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven59/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven54/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven76/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

West Ham United — Arsenal · Kuponperest