KuponperestV2
11 Eylül Pazar · 15:30
Werder Bremen
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Augsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,80

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%18
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%58
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%79
2.5 üst
%54
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
04.18.18.45.83.01.2
14.59.79.86.73.51.4
22.75.65.73.92.00.8
31.02.22.21.50.80.3
40.30.60.60.40.20.1
50.10.10.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 47%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%82
Elo gücü%60
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Werder Bremen 1620, Augsburg 1622.
  • Werder Bremen iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1622).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1622, Werder Bremen 1620.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Werder Bremen 1620, Augsburg 1622.
  • Werder Bremen iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1622, Werder Bremen 1620.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 1,16, Augsburg 2,06).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 1,16, Augsburg 2,06).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 1,16, Augsburg 2,06).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 1,16, Augsburg 2,06).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 1,16, Augsburg 2,06).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 1,16, Augsburg 2,06).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Werder Bremen son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 1,16, Augsburg 2,06).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Werder Bremen son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 1,16, Augsburg 2,06).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Werder Bremen son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Werder Bremen son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Werder Bremen kalesini maçların %13'inde, Augsburg %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven57/100Orta risk
  • Werder Bremen için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Werder Bremen için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven69/100Yüksek risk
  • Werder Bremen için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven70/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Werder Bremen iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven55/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Werder Bremen iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Werder Bremen iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Werder Bremen — Augsburg · Kuponperest