KuponperestV2
30 Mart Cumartesi · 15:30
Werder Bremen
3-1Maç sonucu · İY 2-0
1. FSV Mainz 05

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,18

En olası skor

0-2

%11

Ev sahibi kazanır
%15
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%67
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%84
2.5 üst
%61
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.29.3118.34.82.2
13.68.59.77.44.32.0
21.63.84.43.31.90.9
30.51.11.31.00.60.3
40.10.30.30.20.10.1
50.00.00.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 36%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%85
Elo gücü%62
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Werder Bremen 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Werder Bremen iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1633).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%58
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Werder Bremen 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Werder Bremen 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Werder Bremen iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Werder Bremen 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 0,90, 1. FSV Mainz 05 2,30).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 0,90, 1. FSV Mainz 05 2,30).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 0,90, 1. FSV Mainz 05 2,30).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 0,90, 1. FSV Mainz 05 2,30).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 0,90, 1. FSV Mainz 05 2,30).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 0,90, 1. FSV Mainz 05 2,30).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Werder Bremen son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 0,90, 1. FSV Mainz 05 2,30).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Werder Bremen son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Werder Bremen 0,90, 1. FSV Mainz 05 2,30).
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Werder Bremen son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven56/100Orta risk
  • Werder Bremen son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Werder Bremen kalesini maçların %13'inde, 1. FSV Mainz 05 %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven60/100Orta risk
  • Werder Bremen için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Werder Bremen için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Werder Bremen için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven66/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,30.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Werder Bremen iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven56/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,30.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Werder Bremen iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,30.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Werder Bremen iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Werder Bremen — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest