2 Eylül Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
WAT%38Beraberlik%31THO%31
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%78
Güven68/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,23, Tottenham Hotspur 1,15).
- Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,23
Beklenen gol (dep.)
1,15
Toplam beklenen gol
2,38
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Watford 1620, Tottenham Hotspur 1533.
- Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1533).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Watford 1620.
- Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,23, Tottenham Hotspur 1,15).
- Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,23, Tottenham Hotspur 1,15).
- Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).