KuponperestV2
7 Temmuz Pazar · 18:00
Watford
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Norwich City

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,41

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%41
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%85
2.5 üst
%64
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
03.55.64.92.81.20.4
15.59.88.34.72.00.7
24.88.17.04.01.70.6
32.74.63.92.20.90.3
41.11.91.60.90.40.1
50.40.60.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 88%
Dixon-Coles%51
Monte Carlo%51
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Norwich City 1620.
  • Watford iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Norwich City 1620, Watford 1620.
  • Norwich City deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Norwich City 1620.
  • Watford iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Norwich City 1620, Watford 1620.
  • Norwich City deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,68, Norwich City 1,71).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,68, Norwich City 1,71).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,68, Norwich City 1,71).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,68, Norwich City 1,71).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,68, Norwich City 1,71).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,68, Norwich City 1,71).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,68, Norwich City 1,71).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,68, Norwich City 1,71).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Norwich City son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Watford kalesini maçların %13'inde, Norwich City %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven46/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Norwich City deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven37/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Norwich City deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Norwich City deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven65/100Orta risk
  • Norwich City için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Norwich City için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • Norwich City için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Watford — Norwich City · Kuponperest