KuponperestV2
11 Temmuz Perşembe · 12:30
Watford
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Newcastle United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,71

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%77
2.5 üst
%51
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
06.78.96.22.81.00.3
18.7128.43.81.30.4
26.08.25.62.60.90.2
32.73.72.51.20.40.1
40.91.20.90.40.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 99%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%64
Elo gücü%64
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Newcastle United 1653.
  • Watford iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1653).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1653, Watford 1620.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Newcastle United 1653.
  • Watford iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1653, Watford 1620.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Watford kalesini maçların %13'inde, Newcastle United %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven49/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven50/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven60/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Watford — Newcastle United · Kuponperest