KuponperestV2
11 Temmuz Perşembe · 12:30
Watford
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Newcastle United

Kuponperest analizi

WAT%35Beraberlik%27NUN%38

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven62/100Orta riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1653, Watford 1620.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,35

Beklenen gol (dep.)

1,37

Toplam beklenen gol

2,72

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Newcastle United 1653.
  • Watford iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1653).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1653, Watford 1620.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,35, Newcastle United 1,37).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Watford — Newcastle United · Kuponperest