KuponperestV2
29 Aralık Cumartesi · 15:00
Watford
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Newcastle United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,83

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%43
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%76
2.5 üst
%54
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
06.27.44.82.00.60.2
19.2127.43.11.00.2
27.29.15.72.40.80.2
33.74.73.01.20.40.1
41.41.81.10.50.20.0
50.40.60.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 87%
Dixon-Coles%56
Monte Carlo%57
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Newcastle United 1632.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1632).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Watford 1620.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Newcastle United 1632.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Watford 1620.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,55, Newcastle United 1,26).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,55, Newcastle United 1,26).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,55, Newcastle United 1,26).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,55, Newcastle United 1,26).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,55, Newcastle United 1,26).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,55, Newcastle United 1,26).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,55, Newcastle United 1,26).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,55, Newcastle United 1,26).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • Watford kalesini maçların %13'inde, Newcastle United %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven51/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 1,55.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven41/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,55.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,55.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven55/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Watford — Newcastle United · Kuponperest