KuponperestV2
15 Eylül Cumartesi · 17:30
Watford
1-2Maç sonucu · İY 0-2
Manchester United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,96

En olası skor

0-1

%11

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%54
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%77
2.5 üst
%58
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.59.58.75.22.40.9
15.8119.85.92.71.0
23.46.15.53.31.50.5
31.32.32.11.20.60.2
40.40.60.60.40.20.1
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 82%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%76
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Manchester United 1713.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1713).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Watford 1620.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Manchester United 1713.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Watford 1620.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Watford kalesini maçların %13'inde, Manchester United %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven58/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,81.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven57/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,81.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,81.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Watford — Manchester United · Kuponperest