KuponperestV2
15 Eylül Cumartesi · 17:30
Watford
1-2Maç sonucu · İY 0-2
Manchester United

Kuponperest analizi

WAT%24Beraberlik%25MUN%51

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven63/100Orta riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Watford 1620.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,13

Beklenen gol (dep.)

1,81

Toplam beklenen gol

2,94

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Manchester United 1713.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1713).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Watford 1620.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,13, Manchester United 1,81).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Watford — Manchester United · Kuponperest