8 Nisan Salı · 21:45
Kuponperest analizi
WAT%15Beraberlik%26HUL%59
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%79
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Watford 0,35, Hull City 1,21).
- Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Hull City son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 0,00 gol yedi.
- Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,35
Beklenen gol (dep.)
1,21
Toplam beklenen gol
1,56
En olası skor
0-1
%25
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Watford 1405, Hull City 1480.
- Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %9'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1405 — 1480).
- Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hull City 1480, Watford 1405.
- Hull City deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %59'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven75/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Watford 0,35, Hull City 1,21).
- Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Hull City son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 0,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
2.5 alt
Toplam gol
Güven75/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Watford 0,35, Hull City 1,21).
- Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Hull City son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 0,00 gol yedi.
- Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven73/100Yüksek risk
- Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Hull City son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %19'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).