KuponperestV2
26 Ağustos Pazar · 13:30
Watford
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Crystal Palace

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,69

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%73
2.5 üst
%51
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
06.88.45.52.40.80.2
19.3127.83.41.10.3
26.78.75.62.40.80.2
33.24.12.71.10.40.1
41.11.51.00.40.10.0
50.30.40.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%61
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Crystal Palace 1600.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1600).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Watford 1620.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Crystal Palace 1600.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Watford 1620.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,43, Crystal Palace 1,29).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,43, Crystal Palace 1,29).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,43, Crystal Palace 1,29).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,43, Crystal Palace 1,29).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,43, Crystal Palace 1,29).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,43, Crystal Palace 1,29).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,43, Crystal Palace 1,29).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,43, Crystal Palace 1,29).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven54/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Watford kalesini maçların %13'inde, Crystal Palace %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven54/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven46/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven65/100Orta risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Watford — Crystal Palace · Kuponperest