KuponperestV2
19 Ocak Cumartesi · 15:00
Watford
0-0Maç sonucu
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,13

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%82
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.76.64.92.40.90.3
17.2118.03.91.40.4
25.98.86.53.21.20.3
33.24.73.51.70.60.2
41.31.91.40.70.30.1
50.40.60.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 87%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%68
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Burnley 1456.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1456).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Watford 1620.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Burnley 1456.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Watford 1620.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,62, Burnley 1,47).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,62, Burnley 1,47).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,62, Burnley 1,47).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,62, Burnley 1,47).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,62, Burnley 1,47).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,62, Burnley 1,47).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,62, Burnley 1,47).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,62, Burnley 1,47).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven62/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Watford kalesini maçların %13'inde, Burnley %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven55/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven42/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Watford — Burnley · Kuponperest