KuponperestV2
18 Nisan Cuma · 17:00
Watford
1-2Maç sonucu · İY 1-1
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,21

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%82
2.5 üst
%62
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.05.03.61.60.60.2
17.0106.83.11.10.3
26.89.46.53.01.00.3
34.35.94.11.90.60.2
42.02.81.90.90.30.1
50.81.10.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%83
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1405, Burnley 1412.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1405 — 1412).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1412, Watford 1405.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1405, Burnley 1412.
  • Watford iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1412, Watford 1405.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,90, Burnley 1,38).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,90, Burnley 1,38).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,90, Burnley 1,38).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,90, Burnley 1,38).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,90, Burnley 1,38).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,90, Burnley 1,38).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,90, Burnley 1,38).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,90, Burnley 1,38).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven63/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Watford kalesini maçların %13'inde, Burnley %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven53/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 1,90.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven40/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,90.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,90.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven64/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Watford — Burnley · Kuponperest