Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 6 msBeklenen toplam gol
2,38
En olası skor
0-1
%14
- Ev sahibi kazanır
- %27
- Beraberlik
- %23
- Deplasman kazanır
- %51
- Karşılıklı gol
- %44
- 1.5 üst
- %69
- 2.5 üst
- %42
- 3.5 üst
- %22
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 8.6 | 12 | 9.2 | 4.5 | 1.7 | 0.5 |
| 1 | 8.4 | 12 | 9.1 | 4.5 | 1.6 | 0.5 |
| 2 | 4.2 | 6.2 | 4.5 | 2.2 | 0.8 | 0.2 |
| 3 | 1.4 | 2.0 | 1.5 | 0.7 | 0.3 | 0.1 |
| 4 | 0.3 | 0.5 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 98%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Vitória 1504, Sporting Clube de Portugal 1639.
- Vitória iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1504 — 1639).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Vitória 1504.
- Sporting Clube de Portugal deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Vitória 1504, Sporting Clube de Portugal 1639.
- Vitória iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Vitória 1504.
- Sporting Clube de Portugal deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 0,99, Sporting Clube de Portugal 1,47).
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 0,99, Sporting Clube de Portugal 1,47).
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 0,99, Sporting Clube de Portugal 1,47).
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 0,99, Sporting Clube de Portugal 1,47).
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 0,99, Sporting Clube de Portugal 1,47).
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 0,99, Sporting Clube de Portugal 1,47).
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Vitória son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 0,99, Sporting Clube de Portugal 1,47).
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Vitória son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 0,99, Sporting Clube de Portugal 1,47).
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Vitória son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Vitória son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Vitória kalesini maçların %40'inde, Sporting Clube de Portugal %30'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,99 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Vitória için beklenen gol: 0,99.
- İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Vitória için beklenen gol: 0,99.
- İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Vitória için beklenen gol: 0,99.
- İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,47.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Vitória iç sahada maç başına 0,40 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,47.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Vitória iç sahada maç başına 0,40 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,47.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Vitória iç sahada maç başına 0,40 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,46.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,46.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.