KuponperestV2
27 Nisan Pazar · 20:00
Vitória
3-0Maç sonucu · İY 3-0
Rio Ave

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 17 ms

Beklenen toplam gol

2,52

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%73
2.5 üst
%45
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.25.21.70.40.10.0
1159.93.20.70.10.0
2149.13.00.60.10.0
38.75.71.80.40.10.0
44.12.60.90.20.00.0
51.51.00.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 57%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%87
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Vitória 1502, Rio Ave 1454.
  • Vitória iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1502 — 1454).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rio Ave 1454, Vitória 1502.
  • Rio Ave deplasmanda oynadığı 4 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Vitória 1502, Rio Ave 1454.
  • Vitória iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rio Ave 1454, Vitória 1502.
  • Rio Ave deplasmanda oynadığı 4 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,86, Rio Ave 0,65).
  • Vitória son 9 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,86, Rio Ave 0,65).
  • Vitória son 9 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,86, Rio Ave 0,65).
  • Vitória son 9 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,86, Rio Ave 0,65).
  • Vitória son 9 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,86, Rio Ave 0,65).
  • Vitória son 9 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,86, Rio Ave 0,65).
  • Vitória son 9 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Vitória son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,86, Rio Ave 0,65).
  • Vitória son 9 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Vitória son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven47/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,86, Rio Ave 0,65).
  • Vitória son 9 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Vitória son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven43/100Yüksek risk
  • Vitória son 9 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Rio Ave son 9 maçının %22'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven43/100Yüksek risk
  • Vitória kalesini maçların %33'inde, Rio Ave %11'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,65 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven40/100Orta risk
  • Vitória için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Rio Ave deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven26/100Yüksek risk
  • Vitória için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Rio Ave deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Vitória için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Rio Ave deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%46
Güven40/100Yüksek risk
  • Rio Ave için beklenen gol: 0,65.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Vitória iç sahada maç başına 0,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven48/100Yüksek risk
  • Rio Ave için beklenen gol: 0,65.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Vitória iç sahada maç başına 0,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven64/100Yüksek risk
  • Rio Ave için beklenen gol: 0,65.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Vitória iç sahada maç başına 0,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven49/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven39/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Vitória — Rio Ave · Kuponperest