KuponperestV2
25 Mayıs Pazar · 16:15
Villarreal
16:15Matchday 38
Sevilla

Kuponperest analizi

VIL%53Beraberlik%20SEV%26

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 üst%52
Güven46/100Yüksek riskModel uyumu 53%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Sevilla 1,60).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,43

Beklenen gol (dep.)

1,60

Toplam beklenen gol

4,03

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Sevilla 1604.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1604).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1604, Villarreal 1702.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Sevilla 1,60).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Sevilla 1,60).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven63/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Villarreal — Sevilla · Kuponperest