Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 23 msBeklenen toplam gol
4,51
En olası skor
2-1
%8
- Ev sahibi kazanır
- %79
- Beraberlik
- %12
- Deplasman kazanır
- %9
- Karşılıklı gol
- %67
- 1.5 üst
- %94
- 2.5 üst
- %84
- 3.5 üst
- %67
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1.2 | 1.3 | 0.8 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 3.8 | 4.6 | 2.6 | 1.0 | 0.3 | 0.1 |
| 2 | 6.3 | 7.4 | 4.3 | 1.7 | 0.5 | 0.1 |
| 3 | 6.9 | 8.0 | 4.7 | 1.8 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 5.6 | 6.6 | 3.9 | 1.5 | 0.4 | 0.1 |
| 5 | 3.7 | 4.3 | 2.5 | 1.0 | 0.3 | 0.1 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst
Uyum 97%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Real Valladolid 1378.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1378).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Villarreal 1702.
- Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Real Valladolid 1378.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Villarreal 1702.
- Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,27, Real Valladolid 1,17).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,27, Real Valladolid 1,17).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,27, Real Valladolid 1,17).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,27, Real Valladolid 1,17).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,27, Real Valladolid 1,17).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,27, Real Valladolid 1,17).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,27, Real Valladolid 1,17).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,27, Real Valladolid 1,17).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Villarreal kalesini maçların %7'inde, Real Valladolid %7'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Villarreal için beklenen gol: 3,27.
- İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
- Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Villarreal için beklenen gol: 3,27.
- İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
- Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Villarreal için beklenen gol: 3,27.
- İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
- Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Real Valladolid için beklenen gol: 1,17.
- Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Real Valladolid için beklenen gol: 1,17.
- Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Real Valladolid için beklenen gol: 1,17.
- Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,45.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,45.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.