9 Aralık Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
VIL%50Beraberlik%22RSO%28
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 üst%57
Güven51/100Yüksek riskModel uyumu 61%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,72).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,43
Beklenen gol (dep.)
1,72
Toplam beklenen gol
4,15
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Real Sociedad de Fútbol 1636.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1636).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Villarreal 1702.
- Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,72).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,72).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven67/100Orta risk
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).