KuponperestV2
2 Nisan Pazar · 18:30
Villarreal
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Real Sociedad de Fútbol

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 81 ms

Beklenen toplam gol

4,07

En olası skor

2-2

%8

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%73
1.5 üst
%91
2.5 üst
%78
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.72.62.31.30.60.2
13.86.75.73.21.40.5
24.78.06.93.91.70.6
33.86.55.63.21.40.5
42.34.03.41.90.80.3
51.11.91.60.90.40.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 üst

Uyum 66%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%58
Geçmiş frekans%46
Ensemble sonucu%56

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1636).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Villarreal 1702.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Villarreal 1702.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,71).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,71).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,71).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,71).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,71).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,71).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,71).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,43, Real Sociedad de Fútbol 1,71).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven67/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Villarreal kalesini maçların %7'inde, Real Sociedad de Fútbol %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %27'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven60/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,43.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven53/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,43.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,43.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Villarreal — Real Sociedad de Fútbol · Kuponperest