3 Ocak Perşembe · 21:30
Kuponperest analizi
VIL%39Beraberlik%23RMA%39
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%82
Güven65/100Orta riskModel uyumu 78%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,62, Real Madrid 1,41).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,62
Beklenen gol (dep.)
1,41
Toplam beklenen gol
3,02
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Real Madrid 1855.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1716 — 1855).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Villarreal 1716.
- Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,62, Real Madrid 1,41).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,62, Real Madrid 1,41).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Real Madrid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).