3 Ocak Perşembe · 21:30
Kuponperest analizi
VIL%40Beraberlik%21RMA%38
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%65
Güven61/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,88, Real Madrid 1,56).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,88
Beklenen gol (dep.)
1,56
Toplam beklenen gol
3,44
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Real Madrid 1855.
- Villarreal iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,62 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1716 — 1855).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Villarreal 1716.
- Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,88, Real Madrid 1,56).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,88, Real Madrid 1,56).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).