KuponperestV2
28 Nisan Cumartesi · 20:45
Villarreal
4-1Maç sonucu · İY 3-1
RC Celta

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,10

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.54.52.50.90.20.1
18.89.75.11.80.50.1
29.39.95.31.90.50.1
36.46.93.71.30.30.1
43.33.61.90.70.20.0
51.41.50.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 79%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%61
Geçmiş frekans%53
Ensemble sonucu%59

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1710, RC Celta 1620.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,43 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1710 — 1620).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Villarreal 1710.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1710, RC Celta 1620.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,43 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Villarreal 1710.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,07, RC Celta 1,07).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,07, RC Celta 1,07).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,07, RC Celta 1,07).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,07, RC Celta 1,07).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,07, RC Celta 1,07).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,07, RC Celta 1,07).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,07, RC Celta 1,07).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,07, RC Celta 1,07).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Villarreal kalesini maçların %7'inde, RC Celta %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven63/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 2,43 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven56/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 2,43 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven65/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 2,43 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven65/100Orta risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Villarreal — RC Celta · Kuponperest