KuponperestV2
3 Mart Pazar · 14:00
Villarreal
5-1Maç sonucu · İY 3-0
Granada

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,57

En olası skor

2-0

%11

Ev sahibi kazanır
%77
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
03.12.41.00.30.10.0
18.06.72.70.70.20.0
2118.93.61.00.20.0
39.78.03.30.90.20.0
46.55.32.20.60.10.0
53.52.91.20.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%50
Monte Carlo%51
Ensemble sonucu%51

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven49/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Granada 1620.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1620).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Granada 1620, Villarreal 1702.
  • Granada deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Granada 1620.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Granada 1620, Villarreal 1702.
  • Granada deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,69, Granada 0,82).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,69, Granada 0,82).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,69, Granada 0,82).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,69, Granada 0,82).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,69, Granada 0,82).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,69, Granada 0,82).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,69, Granada 0,82).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,69, Granada 0,82).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Granada son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Villarreal kalesini maçların %7'inde, Granada %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,82 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven59/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,69.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Granada deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%70
Güven51/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,69.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Granada deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%51
Güven59/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,69.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Granada deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven59/100Orta risk
  • Granada için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Granada için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven74/100Yüksek risk
  • Granada için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%62
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Villarreal — Granada · Kuponperest