1 Aralık Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
VIL%49Beraberlik%27GIR%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%75
Güven65/100Orta riskModel uyumu 81%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Girona 1565.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,60
Beklenen gol (dep.)
1,12
Toplam beklenen gol
2,72
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Girona 1565.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1565).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, Villarreal 1702.
- Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,60, Girona 1,12).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,60, Girona 1,12).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).