KuponperestV2
22 Ekim Pazar · 18:30
Villarreal
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Deportivo Alavés

Kuponperest analizi

VIL%57Beraberlik%22DAL%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%66
Güven54/100Orta riskModel uyumu 56%

Neden?

  • Villarreal için beklenen gol: 2,39.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,39

Beklenen gol (dep.)

1,24

Toplam beklenen gol

3,62

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Deportivo Alavés 1584.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1584).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, Villarreal 1702.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,39, Deportivo Alavés 1,24).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,39, Deportivo Alavés 1,24).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven62/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Villarreal — Deportivo Alavés · Kuponperest