KuponperestV2
9 Kasım Cumartesi · 18:15
Villarreal
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Deportivo Alavés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,82

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%63
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%90
2.5 üst
%74
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.32.71.80.80.30.1
15.57.34.62.00.60.2
27.19.15.82.50.80.2
36.07.64.92.10.70.2
43.84.83.11.30.40.1
51.92.41.60.70.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 51%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%53
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Deportivo Alavés 1581.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1581).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Villarreal 1702.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Deportivo Alavés 1581.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Villarreal 1702.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%33
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Villarreal kalesini maçların %7'inde, Deportivo Alavés %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven60/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%67
Güven53/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven63/100Orta risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,13 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,13 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Villarreal — Deportivo Alavés · Kuponperest