KuponperestV2
9 Kasım Cumartesi · 18:15
Villarreal
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Deportivo Alavés

Kuponperest analizi

VIL%58Beraberlik%22ALA%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%67
Güven53/100Orta riskModel uyumu 51%

Neden?

  • Villarreal için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,53

Beklenen gol (dep.)

1,28

Toplam beklenen gol

3,81

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Deportivo Alavés 1581.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1581).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Villarreal 1702.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,53, Deportivo Alavés 1,28).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).