KuponperestV2
21 Nisan Pazar · 18:30
Villarreal
2-1Maç sonucu · İY 0-0
CD Leganés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,68

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%89
2.5 üst
%71
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.73.12.00.80.20.1
16.37.94.71.90.60.1
27.79.45.72.30.70.2
36.27.64.61.90.60.1
43.84.62.81.10.30.1
51.82.21.30.50.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 67%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%57
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, CD Leganés 1541.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,62 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1716 — 1541).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Villarreal 1716.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, CD Leganés 1541.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,62 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Villarreal 1716.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,42, CD Leganés 1,22).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,42, CD Leganés 1,22).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,42, CD Leganés 1,22).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,42, CD Leganés 1,22).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,42, CD Leganés 1,22).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,42, CD Leganés 1,22).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,42, CD Leganés 1,22).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,42, CD Leganés 1,22).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Villarreal kalesini maçların %3'inde, CD Leganés %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven65/100Düşük risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,42.
  • İç sahada maç başına 2,62 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%67
Güven57/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,42.
  • İç sahada maç başına 2,62 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%44
Güven61/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 2,42.
  • İç sahada maç başına 2,62 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven65/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,46 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,46 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,46 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Villarreal — CD Leganés · Kuponperest