21 Nisan Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
VIL%60Beraberlik%21CLE%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven59/100Orta riskModel uyumu 80%
Neden?
- Villarreal için beklenen gol: 2,40.
- İç sahada maç başına 2,46 gol üretiyor.
- CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,40
Beklenen gol (dep.)
1,20
Toplam beklenen gol
3,60
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, CD Leganés 1541.
- Villarreal iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,46 gol attı.
- Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1716 — 1541).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Villarreal 1716.
- CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,40, CD Leganés 1,20).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,70 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,40, CD Leganés 1,20).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,70 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).