KuponperestV2
2 Nisan Salı · 21:30
Villarreal
4-4Maç sonucu · İY 1-2
Barcelona

Kuponperest analizi

VIL%22Beraberlik%16BAR%62

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%78
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Barcelona için beklenen gol: 2,81.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,46 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,57

Beklenen gol (dep.)

2,81

Toplam beklenen gol

4,38

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Barcelona 1947.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,62 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1716 — 1947).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%62
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, Villarreal 1716.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%78
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,57, Barcelona 2,81).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,57, Barcelona 2,81).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven60/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Villarreal — Barcelona · Kuponperest