KuponperestV2
28 Eylül Cumartesi · 16:30
VfL Wolfsburg
2-2Maç sonucu · İY 1-1
VfB Stuttgart

Kuponperest analizi

WOB%22Beraberlik%21VFB%58

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%68
Güven60/100Orta riskModel uyumu 71%

Neden?

  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,49.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,46

Beklenen gol (dep.)

2,49

Toplam beklenen gol

3,95

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, VfB Stuttgart 1722.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1722).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%58
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, VfL Wolfsburg 1534.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,46, VfB Stuttgart 2,49).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,46, VfB Stuttgart 2,49).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven68/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
VfL Wolfsburg — VfB Stuttgart · Kuponperest