KuponperestV2
1 Ekim Cumartesi · 15:30
VfL Wolfsburg
3-2Maç sonucu · İY 2-2
VfB Stuttgart

Kuponperest analizi

VWO%27Beraberlik%21VST%52

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%67
Güven58/100Orta riskModel uyumu 67%

Neden?

  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,46.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,74

Beklenen gol (dep.)

2,46

Toplam beklenen gol

4,20

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, VfB Stuttgart 1720.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1720).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1720, VfL Wolfsburg 1534.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,74, VfB Stuttgart 2,46).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,94 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,74, VfB Stuttgart 2,46).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,94 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%75
Güven69/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
VfL Wolfsburg — VfB Stuttgart · Kuponperest