KuponperestV2
18 Aralık Salı · 20:30
VfL Wolfsburg
2-0Maç sonucu · İY 2-0
VfB Stuttgart

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

4,04

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%55
Karşılıklı gol
%74
1.5 üst
%92
2.5 üst
%76
3.5 üst
%57

Skor olasılık matrisi

012345
01.84.25.34.32.71.3
12.76.98.46.94.22.1
22.25.46.75.53.31.6
31.22.93.52.91.80.9
40.51.11.41.10.70.3
50.10.40.40.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 71%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, VfB Stuttgart 1734.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1734).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, VfL Wolfsburg 1534.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, VfB Stuttgart 1734.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, VfL Wolfsburg 1534.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, VfB Stuttgart 2,45).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, VfB Stuttgart 2,45).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, VfB Stuttgart 2,45).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, VfB Stuttgart 2,45).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%38
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, VfB Stuttgart 2,45).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, VfB Stuttgart 2,45).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, VfB Stuttgart 2,45).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, VfB Stuttgart 2,45).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven67/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg kalesini maçların %3'inde, VfB Stuttgart %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %26'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven71/100Düşük risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven73/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,45.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%67
Güven60/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,45.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven61/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,45.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfL Wolfsburg — VfB Stuttgart · Kuponperest