KuponperestV2
18 Aralık Salı · 20:30
VfL Wolfsburg
2-0Maç sonucu · İY 2-0
VfB Stuttgart

Kuponperest analizi

VWO%25Beraberlik%20VST%55

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%72
Güven63/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,62.
  • Deplasmanda maç başına 2,53 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,75

Beklenen gol (dep.)

2,62

Toplam beklenen gol

4,37

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, VfB Stuttgart 1734.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1734).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, VfL Wolfsburg 1534.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%80
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,37 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,75, VfB Stuttgart 2,62).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,37 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,75, VfB Stuttgart 2,62).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%77
Güven66/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %79'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
VfL Wolfsburg — VfB Stuttgart · Kuponperest