KuponperestV2
9 Mayıs Cuma · 20:30
VfL Wolfsburg
2-2Maç sonucu · İY 1-1
TSG 1899 Hoffenheim

Kuponperest analizi

VWO%34Beraberlik%23T18%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%81
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 91%

Neden?

  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,59

Beklenen gol (dep.)

1,64

Toplam beklenen gol

3,23

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1639).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, VfL Wolfsburg 1534.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, TSG 1899 Hoffenheim 1,64).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,59, TSG 1899 Hoffenheim 1,64).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
VfL Wolfsburg — TSG 1899 Hoffenheim · Kuponperest