KuponperestV2
25 Ağustos Cumartesi · 15:30
VfL Wolfsburg
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Schalke 04

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,88

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%78
2.5 üst
%52
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
05.38.06.43.31.30.4
17.1118.94.71.80.6
25.07.96.23.21.30.4
32.33.62.91.50.60.2
40.81.31.00.50.20.1
50.20.40.30.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 92%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%68
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Schalke 04 1615.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1615).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, VfL Wolfsburg 1534.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Schalke 04 1615.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, VfL Wolfsburg 1534.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg kalesini maçların %3'inde, Schalke 04 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven64/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven38/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfL Wolfsburg — Schalke 04 · Kuponperest