KuponperestV2
25 Ağustos Cumartesi · 15:30
VfL Wolfsburg
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Schalke 04

Kuponperest analizi

VWO%33Beraberlik%28S04%39

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%67
Güven62/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,39

Beklenen gol (dep.)

1,57

Toplam beklenen gol

2,96

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Schalke 04 1615.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1615).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, VfL Wolfsburg 1534.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,39, Schalke 04 1,57).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
VfL Wolfsburg — Schalke 04 · Kuponperest