KuponperestV2
2 Kasım Cumartesi · 15:30
VfL Wolfsburg
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Augsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,50

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%86
2.5 üst
%67
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
03.16.16.44.42.30.9
14.29.09.26.33.31.3
23.16.56.74.62.41.0
31.53.13.22.21.10.5
40.51.11.20.80.40.2
50.20.30.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Augsburg 1608.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1608).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, VfL Wolfsburg 1534.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Augsburg 1608.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, VfL Wolfsburg 1534.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,45, Augsburg 2,06).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,45, Augsburg 2,06).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,45, Augsburg 2,06).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,45, Augsburg 2,06).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,45, Augsburg 2,06).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,45, Augsburg 2,06).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,45, Augsburg 2,06).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,45, Augsburg 2,06).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven61/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg kalesini maçların %3'inde, Augsburg %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven69/100Düşük risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,45.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,45.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,45.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven72/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven63/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven65/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfL Wolfsburg — Augsburg · Kuponperest