KuponperestV2
8 Aralık Pazar · 17:30
VfL Wolfsburg
4-3Maç sonucu · İY 1-2
1. FSV Mainz 05

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,43

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%20
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%58
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%84
2.5 üst
%66
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
03.67.48.05.83.11.3
14.19.19.77.03.81.6
22.55.45.94.22.31.0
31.02.22.41.70.90.4
40.30.70.70.50.30.1
50.10.20.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 70%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%80
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1613).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, VfL Wolfsburg 1534.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, VfL Wolfsburg 1534.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,21, 1. FSV Mainz 05 2,16).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,21, 1. FSV Mainz 05 2,16).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,21, 1. FSV Mainz 05 2,16).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,21, 1. FSV Mainz 05 2,16).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,21, 1. FSV Mainz 05 2,16).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,21, 1. FSV Mainz 05 2,16).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,21, 1. FSV Mainz 05 2,16).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,21, 1. FSV Mainz 05 2,16).
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven59/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg kalesini maçların %3'inde, 1. FSV Mainz 05 %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven63/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven72/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven58/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.