KuponperestV2
30 Eylül Cumartesi · 15:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,99

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%79
2.5 üst
%58
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
04.86.85.12.50.90.3
17.3118.14.01.50.4
25.98.76.43.11.20.3
33.14.63.41.70.60.2
41.21.81.30.70.20.1
50.40.60.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 81%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%57
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, Borussia Mönchengladbach 1530.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1488 — 1530).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, VfL Bochum 1848 1488.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, Borussia Mönchengladbach 1530.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, VfL Bochum 1848 1488.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,58, Borussia Mönchengladbach 1,47).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,58, Borussia Mönchengladbach 1,47).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,58, Borussia Mönchengladbach 1,47).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,58, Borussia Mönchengladbach 1,47).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,58, Borussia Mönchengladbach 1,47).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,58, Borussia Mönchengladbach 1,47).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,58, Borussia Mönchengladbach 1,47).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,58, Borussia Mönchengladbach 1,47).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • VfL Bochum 1848 kalesini maçların %20'inde, Borussia Mönchengladbach %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven58/100Orta risk
  • VfL Bochum 1848 için beklenen gol: 1,58.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • VfL Bochum 1848 için beklenen gol: 1,58.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • VfL Bochum 1848 için beklenen gol: 1,58.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven68/100Orta risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfL Bochum 1848 — Borussia Mönchengladbach · Kuponperest