KuponperestV2
27 Nisan Pazar · 16:30
VfL Bochum 1848
1-1Maç sonucu · İY 0-1
1. FC Union Berlin

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,88

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%81
2.5 üst
%55
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
05.46.33.91.60.50.1
19.0116.82.70.80.2
27.89.55.82.40.70.2
34.55.53.31.40.40.1
41.92.41.40.60.20.0
50.70.80.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 65%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, 1. FC Union Berlin 1554.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1488 — 1554).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1554, VfL Bochum 1848 1488.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, 1. FC Union Berlin 1554.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1554, VfL Bochum 1848 1488.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • VfL Bochum 1848 kalesini maçların %20'inde, 1. FC Union Berlin %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven57/100Orta risk
  • VfL Bochum 1848 için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • VfL Bochum 1848 için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • VfL Bochum 1848 için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven65/100Orta risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfL Bochum 1848 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfL Bochum 1848 — 1. FC Union Berlin · Kuponperest