27 Nisan Pazar · 16:30
Kuponperest analizi
BOC%43Beraberlik%28UNB%29
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%64
Güven55/100Orta riskModel uyumu 65%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
- VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- VfL Bochum 1848 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,72
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
2,94
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, 1. FC Union Berlin 1554.
- VfL Bochum 1848 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1488 — 1554).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1554, VfL Bochum 1848 1488.
- 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
- VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,72, 1. FC Union Berlin 1,22).
- VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- VfL Bochum 1848 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- VfL Bochum 1848 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).