Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
4,14
En olası skor
2-1
%10
- Ev sahibi kazanır
- %73
- Beraberlik
- %14
- Deplasman kazanır
- %12
- Karşılıklı gol
- %67
- 1.5 üst
- %91
- 2.5 üst
- %80
- 3.5 üst
- %59
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1.8 | 2.0 | 1.2 | 0.5 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 4.9 | 6.0 | 3.5 | 1.4 | 0.4 | 0.1 |
| 2 | 7.2 | 8.5 | 5.0 | 2.0 | 0.6 | 0.1 |
| 3 | 6.8 | 8.1 | 4.8 | 1.9 | 0.6 | 0.1 |
| 4 | 4.9 | 5.8 | 3.4 | 1.4 | 0.4 | 0.1 |
| 5 | 2.8 | 3.3 | 2.0 | 0.8 | 0.2 | 0.1 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst
Uyum 94%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, VfL Wolfsburg 1534.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1534).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, VfB Stuttgart 1734.
- VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, VfL Wolfsburg 1534.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, VfB Stuttgart 1734.
- VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,87, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,87, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,87, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,87, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,87, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,87, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %17'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,87, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %17'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,87, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %17'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- VfB Stuttgart son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- VfB Stuttgart kalesini maçların %23'inde, VfL Wolfsburg %3'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,87.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,87.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,87.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,18.
- Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
- VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,18.
- Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
- VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,18.
- Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
- VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,05.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,05.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.