11 Mayıs Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
VST%62Beraberlik%20VWO%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, VfL Wolfsburg 1534.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,37
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
3,55
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, VfL Wolfsburg 1534.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1534).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, VfB Stuttgart 1734.
- VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,37, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,37, VfL Wolfsburg 1,18).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).