KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 15:30
VfB Stuttgart
1-3Maç sonucu · İY 0-1
Schalke 04

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,00

En olası skor

2-1

%13

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%81
2.5 üst
%59
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
04.95.22.91.10.30.1
19.2105.62.00.60.1
29.19.95.42.00.50.1
35.96.43.51.30.30.1
42.83.11.70.60.20.0
51.11.20.70.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%77
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Schalke 04 1615.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1615).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, VfB Stuttgart 1734.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Schalke 04 1615.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, VfB Stuttgart 1734.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart kalesini maçların %23'inde, Schalke 04 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven69/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,94.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven59/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,94.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,94.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven43/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfB Stuttgart — Schalke 04 · Kuponperest